Fiú ifjúsági országos bajnokság 20. forduló, 2018. április 27

Fiú ifjúsági országos bajnokság 20. forduló, 2018. április 27:

Legrand Szentes – Szolnoki Dózsa 12-9  (3-3, 2-2, 0-3, 7-1)

Legrand Szentes: Nagy G. – Tóth Gy. 1, Yingyi Gao 3, Katona P. 2, Bozó P. 4, Badó Á. 1, Gut Zs. 1
csere: Korom Zs., Kertész Kenyeres Á., Szporny A., Varga P.

Kasza Károly edző:
Alacsony "hőfokon" kezdődött a mérkőzés, az első két negyed teljesen kiegyenlített volt. Védekezésünk és támadásunk is akadozott. A mérkőzés folyamán váltottunk többször is pozíciókat támadásban, kétszer változtattunk a védekezésünkön  A harmadik negyedben teljes káosz volt támadásunkban, védekezésünkben is. Csapatom többször fegyelmezetlenkedett támadásban és ennek mindig megittuk a levét, kimondhatatlanul vártam a negyed végét. A negyedik negyed előtti megbeszélés végre hatásosnak bizonyult. Ritmust váltottunk, melyet az ellenfél nem tudott lereagálni. Gyakorlatilag hibátlan negyedet produkáltunk, elképesztő sebességgel, példaértékű kreativitással, szinte hibátlan védekezéssel, fantasztikusan fegyelmezetten, igazi csapatmunkával, 7-1 lett az eredmény ebben a negyedben! Félelmetes hajrá volt srácok! Köszönöm a hozzáállást, gratulálok a győzelemhez, és ahhoz, hogy így megfordítottuk a mérkőzést!