Elégedetten jöhettünk haza Egerből…

🤽‍♂️

Bár nem sikerült pontot szereznünk az esélyesebb Eger otthonában, megfiatalított csapatunk bő három negyeden át pariban volt. Sőt, a záró nyolc perc elején Pellei Frank gólját követően 10–8 állt az eredményjelzőn, végül a három hazai találatra már nem tudtunk válaszolni.

Eger 🆚 Metalcom-Szentes 13–8 (5–3, 2–3, 3–1, 3–1)
Férfi vízilabda OB I, 8. forduló. Eger, 150 néző. Vezette: Homonnai, Tordai.
Eger: Valics – Rasovics 1, Avramovics 1, Decker Á. 1, Murisics 2, Gyárfás 2, Vlachopulos 2. Csere: Csiszár (kapus), Lukács 1, Sánta 1, Kürti 1, Tóth B., Biros B. 1. Vezetőedző: Dabrowski Norbert.
Metalcom-Szentes: György D. – Kókai, Pellei K. 2, Nagy M. 2, Manojlovics 1, Pellei F. 1, Kriszoszpatisz 1. Csere: Kiss K. 1, Bozó, Kasza, Hegedűs, Barna. Vezetőedző: Pellei Csaba.
Gól – emberelőnyből: 13/7, ill. 8/2.
Ötméteresből: 1/1, ill. 2/2.
Kiállítva cserével: Avramovics.
Kipontozódott: Kókai, Kiss K., Kriszoszpatisz.

🗣 Pellei Csaba: – Maximálisan elégedett vagyok az egri eredménnyel. Tisztában voltunk vele, hogy nem mi vagyunk a mérkőzés esélyesei, nekünk az előző három mérkőzést volt kiemelt fontosságú, amelyeken hét pontot szereztünk. Tartalékosan utaztunk el fiatalokkal, de ígyis szoros meccsre késztettük a hazaiakat, A végeredmény reális, van ekkora különbség a csapatok között.