Fiú serdülő országos bajnokság 17. forduló, 2019. március 10:

Rossmann SZVPS – Legrand Szentes 11-9 (1-5, 3-2, 3-0, 4-2)

Legrand Szentes: Kovács K. (8 védés) – Korom Zs., Barna M. 1, Kasza D. 4, Kürti-Szabó M. 2, Mácsai G., Takács K. 1
csere: Kormányos G., Makán R., Petróczi B., Vecseri M., Rébeli Szabó B., Gila P. 1, Zsoldos Kádár I.

Kasza Károly edző:
A bemelegítésnél már látszott a srácokon, hogy nagyon elhivatottak. Álomszerű kezdés volt, az első negyedben 5-1-re vezettünk, igaz csapatkapitányunk cserés kiállítást kapott a második percben. Utána is sorra kaptuk a kiállításokat, a második negyedben már Barna Marci is kipontozódott, hibázott, mert nem rakta ki a két lábát is (a két keze végig kint volt), vele már két meghatározó játékost elvesztettünk, de még így is vezettünk 3 góllal. A harmadik negyed közepére kipontozódott Mácsai Geri és Rébeli Szabó Benedek is, tehát 4 játékosom pontozódott ki ekkorra, de még mindig vezettünk 7-4-re. A kiállítási arány ekkor 13-5 volt a Szeged javára. Ezt követően felőrölt az ellenfelünk bennünket. Úgy gondolom nem sok csapat képes nyerni mérkőzést 4 meghatározó játékosa nélkül! Óriási küzdelem volt. A meccs végére a kiállítási arány ki lett kozmetikázva, de sajnos nem tudtunk élni vele.Természetesen a hibáinkból is tanulnunk kell, mert nem lehet mindent másra fogni, okosabbnak, pontosabbnak, fegyelmezettebbnek kell lennünk! A kipontozódott 4 játékosomból három: Korom Zsadány, Barna Márton, Mácsai Gergely és az ifjúsági csapat játékosa, Gut Zsombor országos diákolimpiát nyert a 4 x 50 m-es gyorsváltó tagjaként szombaton, amihez ezúton is szeretnék gratulálni!