Öt mérkőzés óta tartó győzelmi sorozatunk véget ért, a férfi vízilabda OB I közé…

In HÍREK

Öt mérkőzés óta tartó győzelmi sorozatunk véget ért, a férfi vízilabda OB I középszakaszának alsóházában, a 7. fordulóban 7–5-ös vereséget szenvedtünk a Kaposvár otthonában.
.
Kaposvár 🆚 Metalcom Szentes 7–5 (1–1, 3–1, 1–2, 2–1)
Férfi vízilabda OB I, középszakasz, alsóház, 7. forduló. Kaposvár, 80 néző. Vezette: ifj. Kenéz, Vogel.
Kaposvár: Krémer – Kovács O., Giga 4, Berta, Dobos, Pataki, Juhász-Szelei 1. Csere: Lukács 1, Németh L., Tóth K., Vindisch 1, Telegdy. Vezetőedző: Berta József.
Metalcom Szentes: György D. – Kókai, Pellei K. 2, Nagy M. 2, Bozó, Kuzmenko, Kriszoszpatisz. Csere: Kiss K., Barna, Tóth Gy., Hegedűs, Pellei F. 1, Katona. Vezetőedző: Pellei Csaba.
Gól – emberelőnyből: 8/2, ill. 7/0.
Kiállítva cserével: Nagy M.
Kipontozódott: Lukács, ill. Kókai.
.
Pellei Csaba: – Gratulálok a Kaposvárnak a megérdemelt győzelméhez. Gyenge színvonalú mérkőzést játszottunk, a Kaposvár és mi is próbáltuk megtalálni a motivációt ehhez a meccshez, hogy miért kellene megnyerni. Összességében a kevesebbet hibázó együttes gyűjtötte be a három pontot.
.
Három meghatározó játékosunk, Meixner Marcell, Somogyi Balázs és Vörös Viktor a szakmai stábunk döntésének értelmében pihenhetett, nem ugrott vízbe Kaposváron, helyettük fiatalok jutottak szerephez.
.
A hazaiak szerezték meg a vezetést a találkozón, mi egyenlítettünk, de előnyben egyszer sem vízilabdáztunk Kaposváron. A harmadik negyed elején Vindisch Ferenc akciógólját követően már hárommal jártak előttünk vendéglátóink (5–2). Pellei Kristóf, Nagy Márton, majd Pellei Frank ötméteresből talált be, így a záró nyolc percben egalizáltunk (5–5). A vezetést ekkor sem vettük át, végül 7–5-ös kaposvári siker született.
.
Legközelebb április 27-én 13.15-kor ugrik vízbe férficsapatunk tétmérkőzésen, akkor az UVSE vendégei leszünk a középszakasz utolsó alsóházi fordulójában.