U15-ös Eb: legyőztük az oroszokat, csoportelsőként jutottunk a negyeddöntőbe…

U15-ös Eb: ✅ legyőztük az oroszokat, csoportelsőként jutottunk a negyeddöntőbe 👏

🥳 Megnyerte a csoportdöntőt a magyar U15-ös vízilabda-válogatott Szentesen Oroszország ellen, így pénteken 18 órakor Hollandiával találkozik a negyeddöntőben.

🔥 Kellemetlen ellenfélnek bizonyult Oroszország, a nagyszünetben 5–5 állt az eredményjelzőn, pedig már két góllal is vezettünk.

💪 A harmadik negyedben viszont Sike József tanítványai felőrölték ellenfelüket, elléptek 10–6-ra. A négygólos hátrány miatt az orosz csapat kapusával együtt támadott, emberfórt kialakítva ezzel, de így sem sikerült csökkenteniük lemaradásukat.

👌 A vége 15–8 ide, míg a másik csoportban Izrael 9–8-ra nyert Hollandia ellen, így a legjobb nyolc között utóbbival mérkőzünk meg pénteken 18 órától.