Részt veszünk a Rüll Csaba Emléktornán…

Szombaton és vasárnap Egerben ugrik medencébe leány serdülőcsapatunk, amely a Rüll Csaba Emléktornán vesz részt a Bárány István Sportuszodában.

A hatcsapatos tornán két hármas csoportba osztották be a csapatokat. A Yordo Szentes a Zf-Eger B-vel és az OSC-vel mérkőzik majd meg a csoportkörben. A másik triót a ZF Eger A, a Polo Sport Club és a Szeged alkotja.

A szombati csoportkörös meccseken 4×7 percet játszanak a csapatok, majd a vasárnapi keresztbejátszós rendszerben már 4×8 perc lesz egy mérkőzés. A győzelemért három pont jár, míg döntetlen esetén 1-1, majd a szétlövést megnyerő fél további egy ponttal gazdagodik.

Az Emléktorna hivatalos megnyitóját 9.50-kor tartják szombaton, az első meccsen pedig 10 órától a ZF-Eger B-vel találkozunk, majd 12 órától az OSC-vel.

Archív fotó: Vidovics Ferenc