Utánpótlás: leánycsapataink nem veszítettek itthon rendes játékidőben…

In HÍREK
Utánpótlás: 🤽‍♀️ leánycsapataink nem veszítettek itthon rendes játékidőben

A leány utánpótlás bajnokságok Keleti csoportjának 2️⃣. fordulójában a KSI-t fogadtuk. Az ifjúsági és gyermekcsapatunk nyert, míg serdülőink hosszabbításban maradtak alul.
⏰ Október 3-án a 🆚 III. ker. TVE érkezik a Dr. Rébeli-Szabó József Sportuszodába.

Leány ifjúsági:
Prointerier Yordo Szentes 🆚 KSI 15–10 (2–4, 6–4, 1–1, 6–1)
Prointerier Yordo Szentes: Héri N. – Tyukász 1, Mácsai Kata 5, Forgó 2, Tóth F. 1, Bonca 4, Csiszár. Csere: Bíró, Dobos, Kovács P., Boldizsár, Hegedűs 1, Kátai-Benedek H. 1, Ágoston. Vezetőedző: Matajsz Márk.
Gól – emberelőnyből: 9/6, ill. 4/2.
Ötméteresből: 2/1, ill. 2/2.
Kipontozódott: Veres (KSI).

🗣️💬 Matajsz Márk: – Az OSC ellen esélyeshez méltó, összeszedett játékot mutattunk, értékes pontokat szereztünk. Ezt a játékot nem tudtuk hozni a KSI ellen. A küzdeni tudása dicséretes volt a lányoknak, de a játékunkon javítanunk kell az ötgólos győzelem ellenére is.

Leány serdülő:
Prointerier Yordo Szentes 🆚 KSI 12–14 (2–1, 2–2, 3–5, 4–3, 1–3) – hosszabbítás után
Prointerier Yordo Szentes: Héri N. – Bíró, Tyukász 4, Dobos 1, Kovács P., Boldizsár 1, Ágoston. Csere: Horváth Zs. 4, Kátai-Benedek H. 1, Dallos-Szilágyi, Horváth L. 1, Balogh, Arató, Matajsz J. Vezetőedző: Brávik Fruzsina.
Gól – emberelőnyből: 5/2, ill. 13/6.
Ötméteresből: 9/6, ill. 4/3.
Kipontozódott: Bíró (Prointerier Yordo Szentes)

Leány gyermek:
Prointerier Yordo Szentes 🆚 KSI 12–10 (2–2, 4–2, 3–3, 3–3)
Prointerier Yordo Szentes: Varga N. – Szűcs, Mácsai Kincső, Matajsz J. 2, Horváth Zs. 4, Horváth L., Versegi 4. Csere: Arató 1, Vida, Furák-Szabovik 1. Vezetőedző: Oltyán Gyula.
Gól – emberelőnyből: 7/4, ill. 6/3.
Ötméteresből: -, ill. 2/1.

🗣️💬 Oltyán Gyula: – Játékunkra a kapkodás volt leginkább jellemző az első félidőben. Igazából a negyedik negyedre tudtuk a két csapat közti erőviszonyt bebizonyítani. A mérkőzés nagy erényei a sok center munka, a lövőhelyzetekbe való bátor beleállás, valamint a fiatalabb játékosok kipróbálhatták magukat egy erősebb ellenféllel szembe.