E.ON férfi OB I.: 6⃣ gólt lőttünk a címvédő ellen…

E.ON férfi OB I.: 6️⃣ gólt lőttünk a címvédő ellen ?‍♂️

2️⃣ napon belül az előző idény két bajnoki döntősével mérkőztünk meg az E.ON férfi vízilabda OB I. első és második fordulójában. ?⚪️ Ma késő este a Ferencváros vendégei voltunk. ? Jövő szombaton jön az első rangadónk, ellenfelünk a KSI lesz. #hajráSzentes

Ferencváros ? Metalcom Szentes 20–6 (3–2, 5–1, 6–1, 6–2)
E.ON férfi vízilabda OB I., 2. forduló. Budapest, FTC Uszoda. Vezette: Csanádi, Némethy.
FTC: Szakonyi – Molnár E., Merkulov 3, Argiropulosz, Vigvári Ve. 3, Damonte 1, Nagy Ád. 5. Csere: Balla (kapus), Varga V. 2, Szabó II. B. 1, Fekete G. 1, Nagy Ák. 4, Haverkampf, Lugosi. Vezetőedző: Nyéki Balázs.
Metalcom Szentes: Kovács B. – Pethe, Asanin 1, Bozó 1, Szatmári, Csorba, Hajdú 1. Csere: Pászti (kapus), Magyar 3, Vékony, Vismeg B., Kürti-Szabó M., Makán R. Vezetőedző: Komlósi Péter.
Gól – emberelőnyből: 13/8, ill. 13/2.
Ötméteresből: -, ill. 3/3.

Összefoglaló:

✍️ Kiélezett első negyedet játszottunk a Fradi otthonában. Az első nyolc perc szoros eredményt, 3–2-es hazai vezetést hozott, két találatunkat Asasnin és Magyar egyaránt büntetőből jegyezte.

A második negyed fele elteltével még mindössze 4–3 állt a eredményjelzőn. Dicséretre méltón vízilabdáztunk a négy világbajnokkal és három légióssal felálló zöld-fehérekkel szemben.

Ezt követően természetesen feljebb kapcsolat a bajnoki címvédő, amely a harmadik és negyedik negyedben hat-hat gólt lőtt, miközben mi összesen háromszor találtunk be.

A második kör többi meccsét holnap rendezik, mi a harmadik fordulóban jövő szombaton 11.30-tól a KSI vendégei leszünk.