Vidék bajnokság gyerek IV. (2006-ben és később születettek)
Piros csoport, 3. forduló, 2018. január 20-21, Szolnok

Eredmények:

Torday Árpád edző:
Szolnokon jártunk a hétvégén a 2006-os “A” csapattal, az előző fordulóhoz képest jelentősen jobb teljesítménnyel és eredménnyel zártunk. Tíz játékossal vágtunk bele a küzdelmekbe, és remekül játszottak a fiúk az egész hétvégén. Szombaton a Nagyváraddal kezdtünk, akiket magabiztosan háttérbe szorítottunk, 9:4 lett a végeredmény. Folytattuk az újvidéki csapattal, akiktől sajnos vereséget szenvedtünk 5:7 arányban, remek mérkőzés volt, végig kétesélyes, az utolsó negyedben dőlt el csak. Vasárnap reggel az Egerrel kezdtünk, egy drámai mérkőzésen gyönyörű játékkal 6:6-os döntetlent sikerült kiharcolni, amihez külön gratulálok a gyerekeknek! Ezután jött a torna utolsó meccse, ahol a Honvéddal kellett megküzdenünk, elég sok minden történt, igazi véres csata volt. Páros cserés kiállítás mellé még egy brutalitás is volt, aminek mi élvezhettük az előnyét 4 percig, de még így sem sikerült a mérkőzést megnyerni, 7:11-re kikaptunk. Összességében elégedett vagyok a csapatom hétvégi teljesítményével, nagyot küzdöttek a srácok, amit köszönök és gratulálok nekik!