Fiú serdülő országos bajnokság 19. forduló, 2018. április 3

Jingwen Deng – Kertész Kenyeres Á. 1, Szporny A., Korom Zs., Barna M. 1, Bozó P. 4, Mácsai G.
csere: Kasza D., Kürti Szabó M., Nagyistók B., Urbán J., Gut Zs., Gila P., Takács K.

Kasza Károly edző:
Egy ilyen kezdés mindig elfogadható a Fradi otthonában 3-3 állt az eredményjelzőn az első negyed végén, de lehetett volna 3-6 is az eredmény, ha értékesítjük a ziccereket. Ettől függetlenül megdicsértem a csapatomat a bátor, energikus kezdésért. Innentől kezdve azonban a védekezésünk és a támadásunk is akadozott. Bozó Péter tartotta a lelket a csapatban, küzdött, dolgozott keményen, lőtte a gólokat, hozta a kiállításokat. A védekezésünk akadozott, kihagyott. Nem mondhatnám, hogy minden tekintet a labdán volt, és hogy megcsináltuk a labda felőli szoros védekezést. Az 5-6 tíz méteren kívülről kapott gól nagyon letörte a csapatom összes játékosát. Ha ezt a hat gólt ki lehetne vonni az ellenfél lőtt góljaiból, egész szoros eredmény születhetne. Sajnos meccsről-meccsre sok demoralizáló gólt kapunk, amit nehezen dolgozunk fel, pedig komoly kapusedzés munka folyik részünkről is, és dolgozunk továbbra is keményen, míg kézzel fogható eredménye nem lesz. Támadásban sem tartottuk be a taktikát és a lövések %-os arányával is elégedetlen vagyok. Az első negyedért szeretném megdicsérni a fiúkat, a két kezdő játékosomnak pedig mielőbbi javulást kívánok . Ezúton üzenném a csapatomnak: ha csak 3 ember lő gólt, úgy gondolom, hogy nem tesz meg mindenki mindent a győzelemért!