Vidék bajnokság gyerek III. (2005 és fiatalabbak), Piros csoport, 6. forduló, 2018. május 26-27, Szolnok

Szolnoki Dózsa – Szentesi VK 10-8

Szentesi VK – Debrecen 15-7

Szabadka – Szentesi VK  3-21

Nagyvárad – Szentesi VK  13-4

Csendes Tamás edző:
Utolsó fordulónkon szerepeltünk a hétvégén Szolnokon.
Szombaton először a Szolnok csapatával mérkőztünk meg. Ügyes játékkal végig az ellenfél mellett voltunk. A 10-8-as végeredmény is mutatja, hogy meg volt a győzni akarás a csapatban. Reálisnak érzem a kétgólos vereséget a bajnokságunkban harmadik helyen végzett Szolnoktól.
Második mérkőzésünket a Nagyvárad ellen játszottuk. Egy szóval KÁOSZ. Teljesen összezavarodva játszottunk a „mumus”ellen. A 13-4-es vereségünk elszomorított.  Azonos képességűnek érzem csapatomat az ellenféllel, mégis, amikor vízbe szállunk ellenük, teljesen összezavarodnak a játékosaim.
Vasárnapi első mérkőzésünk nagyon fontos volt a pontvadászatban a Debrecen ellen. Ha nyerünk, negyedik helyen végzünk a bajnokságban, döntetlen vagy vereség esetén ötödikek vagyunk. Így is szálltak vízbe a fiúk. Előző nap is szerettem volna látni a szemekben ezt az elszántságot. Győztünk! 15-7 lett a végeredmény, így negyedikek lettünk!
Utolsó mérkőzésünket a Szabadka csapata ellen játszottuk. 21-3-as győzelemmel zártuk az évet.
Az 2017-18 Vidék bajnokság III. Korcsoport  Piros csoportjának negyedik helyén végeztünk.
Ezúton is gratulálok a csapatunk minden tagjának! Köszönet a gyerekeknek! Köszönet a szülőknek és szurkolóinknak! Köszönet az egyesületünknek!