Női OB I.: hétközi meccset játszunk…

🤽‍♀️

Dunaújvárosi hétvégi mérkőzésünk után újabb idegenbeli találkozó vár női csapatunkra, a Hungerit-Szentesi VK-ra. ⏰ Szerdán 20 órakor a BVSC vendégei leszünk.

Ez lesz az ötödik bajnoki ebben az évben, eddig 4 pontot szereztünk, mindössze egyszer, az UVSE ellen játszottunk hazai környezetben. Akkor rengeteg gólt kaptunk, de legutóbbi, dunaújvárosi meccsünkre sokat javul védekezésünk a lányok szorgalmas munkájának köszönhetően. Hasznos mérkőzést játszottunk Dunaújvárosban 13–5-ös vereségünk ellenére, a negyedik negyed elején még 8–5 is állt az eredményjelzőn, a végére viszont elfáradt csapatunk az Euroliga-nyolcaddöntőjében érdekelt együttessel szemben.

Holnap pedig a BVSC otthonában, a Szőnyi úti uszodában ugrunk medencébe. Novemberben itthon már megmérkőztünk ellenük, akkor a koronavírus-megbetegedések miatt erősen tartalékos összeállításban álltunk fel és szenvedtünk 21–8-as vereséget.

Archív fotó: Vidovics Ferenc