Kétszer is legyőztük a Ferencvárost…

In HÍREK
🤽‍♀️👏🥳

Izgalmas mérkőzéseket játszottak leány korosztályos csapataink a Ferencváros otthonában. Az ifink nagy csatában vereséget szenvedett, serdülőink büntetők után nyertek, míg a gyermekcsapatunk magabiztos sikert aratott. #hajráSzentes

Az év utolsó fordulójában vasárnap az UVSE-t fogadjuk.

Leány ifjúsági:
Ferencváros 🆚 ProInterier Szentes 20–19 (7–6, 4–5, 7–4, 2–4)
Szentes: Varga N. – Udvardi, Tyukász 4, Dobos 3, Horváth Zs. 3, Horváth L. 4, Boldizsár R. 2. Csere: Bíró, Matajsz J. 3, Furák-Szabovik. Vezetőedző: Matajsz Márk.
Gól – emberelőnyből: 9/5, ill. 4/4.
Ötméteresből: 2/2, ill. 3/3.
Kipontozódott: Szabó J., ill. Dobos.
🗣️💬 Matajsz Márk: – Ahogyan az eredmény is mutatja, egy gólzáporos mérkőzésen szenvedtünk vereséget. Az előző meccsünkhöz képest sokkal jobban vízilabdáztunk. Változatos meccs volt, de sajnos a védekezésünk nem állt össze, így a kapusteljesítményünk sem volt megfelelő. A csapat a szívét-lelkét kitette annak ellenére is, hogy a serdülők meccsét szinte mindenki végigjátszotta.

Ferencváros 🆚 ProInterier Szentes 13–15 (2–4, 1–2, 2–4, 6–1 – ötméteresekkel: 2–4)
Szentes: Kocych – Mácsai, Matajsz J. 4, Horváth Zs. 2, Horváth L. 3, Versegi 1, Furák-Szabovik 1. Csere: Varga N. (kapus), Rácz 1, Udvardi, Dömsödi 3, Szűcs. Vezetőedző: Tóth Csenge.
Gól – emberelőnyből: 9/4, ill. 7/3.
Ötméteresből: 7/5, ill. 6/6.
Kipontozódott: Solti, ill. Mácsai, Horváth L., Furák-Szabovik.
🗣️💬 Tóth Csenge: – Rendkívül jól játszottunk három negyeden keresztül még a hibák ellenére is, de az utolsó negyedben teljesen más arcunkat mutattuk. Ezekből tanulni kell, nem lehet könnyelműen venni senkit. A meccs elejétől a végéig tudni kell koncentrálni. A büntetőpárbajban viszont viszont sikerült győzni, aminek kifejezetten örülök!

Leány gyermek:
Ferencváros 🆚 ProInterier Szentes 8–14 (2–1, 2–3, 0–7, 4–3)
Szentes: Kocych – Kiss V. 2, Mácsai 2, Dömsödi 4, Rácz 3, Szabó A., Bács. Csere: Hajdú, Sóti 1, Kovács V. 2, Nagy L., Bálint E., Asztalos. Vezetőedző: Tóth Gyula.
Gól – emberelőnyből: 8/4, ill. 3/3.
Ötméteresből: 3/2, ill. 1/0.
🗣️💬 Tóth Gyula: – Elégedett vagyok a csapatommal, mert a kért feladatot teljesìtették. Az erős edzések a napi rutin részét képezik, jelenleg nagyobb feladat hárul a mentális egyensúly stabilizálására. Gratulálok a lányoknak a győzelemhez!